• Deneyimli cerrahi
• Doğal güzelliğe inanmak
• İhtiyaçlarınızı doğru anlamak
• Operasyon öncesi detaylı bir analiz hazırlamak
• Ameliyat öncesi ve sonrası tavsiyelerde bulunmak

Belirtilen bu noktalara doktorunuzun özen göstermesi ile;
• Operasyon sonrası daha az ağrı ve hızlı iyileşme
• Çok başarılı sonuçlar, yüksek oranda hasta memnuniyeti olacaktır!Dr. Cem Altındağ, Estetik Burun Cerrahi üzerine edinmiş olduğu deneyim ve cerrahi sonrası doğal burun görünümü elde etme konusundaki bilgi birikimi ile, İstanbul’da sadece Estetik Burun Cerrahi üzerine çalışmakta olan (birincil ve revizyon rinoplasti operasyonlarında) bir operatör uzman doktordur ve, teknik olarak normal/ileri derece estetik burun ameliyatlarında en güncel ve güvenli cerrahi yaklaşımları kullanmaktadır.

Deneyimli Estetik Burun cerrahlarından biri olarak kabul edilen Dr. Altındağ, önemli sayıda başarı oranı yüksek ameliyat gerçekleştirmiş olmanın yanısıra, Eğitim-Araştırma Hastaneleri ve Üniversiteler ile yakın iletişim içerisinde olup, kullandığı cerrahi malzeme (ve tekniklerin) tasarımlarını geliştirmek için, akademik (temel bilimler ve klinik araştırma) çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

1989 yılında Istanbul Üniversitesi, Istanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuş, Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun cerrahisi uzmanlık için eğitimini Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır (1994). Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun cerrahi uzm. olarak, İstanbul dışında hastanelerde de görev yapmıştır (Manisa 1994-1995, Tekirdağ 1996 -2001). Son görev yaptığı kurum, İstinye Devlet Hastanesi'dir. Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi konusunda pek çok seminer ve toplantılara katılmıştır. 1999 yılından bu yana, İstanbul’da görev yapmaktadır.

Staj / Kurslar / Toplantılar (Türkiye dışı)

1991(3 ay) - Pittsburgh, PA–A.B.D.

1997 - Graz-Avusturya ve Ann Arbor, MI–A.B.D.

1998 - Berlin, Almanya

1999 - Londra, İngiltere

2000 - Porto, Portekiz

2001-2002 (15 ay) - Royal National ENT Hospital, Guy’s & St. Thomas Hospital, U.C. of London , Lewisham University Hospital, London, İngiltere

2009 - : Amsterdam, Hollanda

2013 - Imola, İtalya

2014 - Münih, Almanya

2016 - Paris, Fransa